Web Site Tasarımı

image

Web Site Tasarımı

Pi Soft olarak ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip, SEO uyumlu ve responsive web sitesi sahibi olun. Hem Türkçe hem de yabancı dil destekli siteler tasarlarız. Kurumsal veya e-ticaret web site tasarımlarımızla, Amtalya’nın en başarılı web site tasarım firmaları arasında yer almaktayız.

Dijital dünyada tanınmak isteyen firmaların ihtiyaç duyduğu kullanıcı dostu, profesyonel ve özgün tasarımlar, Pi Soft web site tasarımlarıyla gerçeğe dönüşüyor. 2016 yılından beri profesyonel web site tasarım firmaları arasında yer alarak, müşterilerimizin hayallerini tasarıma dönüştürüyoruz. SEO destekli, tüm cihazlarda uyumlu görünen ve hızlı web siteler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Ne Sunuyoruz

  • Her Cihaza Uygun

  • Farkli cihazlarda rahat kullanima imkan vermeyen web uygulamalari tarihe karışıyor. Mobil, masaüstü ve diğer teknolojik cihazlara uyumlu uygulama yazılımlari kullanici deneyimi için de oldukça önemlidir.
  • UI & UX Tasarimlar

  • Yeni web uygulamalarında kişilere ne sundugunuzun yanında nasil sunduğunuz da önem kazandı. Dikkatler arayüz tasarımı ve kullanıcı deneyimine yoneldi. Bu yüzden kullanıcı dostu bir tasarıma da sahip olmalisiniz.
image
image

Güncel yazılım teknolojilerini ve trendlerini yakından takip ederek bu doğrultuda yazılım projeleri geliştiren ekibimiz ile yazılıma dair bütün ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılayabilirsiniz. Web uygulama hizmetinden faydalanarak aklınızdaki uygulamayı Pi Soft uzmanlığıyla gerçeğe çevirin.

image
image
İLETİŞİME GEÇİN

Dilerseniz Bu Kısımdan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

HİZMETLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ

En Kaliteli Hizmetleri Sunuyoruz

Yenilikçi Hizmetlerimizle Yanınızdayız